Loading...
Car-Pro Akademie CZ2023-12-22T09:26:15+00:00

Vítej u Car-Pro Akademie!

professional car dynamics training

Vítáme tě na našich internetových stránkách. Jsme tvým partnerem, jedná-li se ti o speciální zážitky na vozidlech, které mají alespoň 2 kola a jsou motorizovaná. Na to se můžes opravdu těšit,  ale i spolehnout. U professional car dynamics training – Car-Pro Akademii jsi na správné adrese, jestli-že se ti jedná o cennou praktickou jízdu, jak zvýšit bezpečnost jízdy.  A nebo když se zajímáš o sportovní a dynamické ovládání vozidla. Postaráme se o to, že i ty to zmákneš! A to prakticky ve všech oblastech: motocykl, auto, dodávky, kamiony, autobusy, speciální vozidla, Off-Road, závodní dráha. S vlastním vozidlem a nebo dle typu školení, při kterých budou speciální vozidla poskytnuta. S možností výběru termínu – pokud možno na tvé přání.

Naše rodinná firma je již více než 20 let na trhu a od roku 2012 provozujeme vlastní centrum bezpečnosti, na kterém působíme. A v rodinné atmosféře provádíme i naše tréninky. Na školícím centru nechybí i dokonalé technické zařízení. Ke dnešnímu dni, jsme jediným dodavatelem v Sasku, který má tak speciální nabídku pro praktickou jízdu – vysunovací smykovou desku. Ocení ji řidiči při kurzech nejen osobních automobilů, ale i dodávek, nákladních automobilů, kamionů a autobusů do 40 t. Pravděpodobně jsme i jedinní na světě, který můžou s touto deskou pracovat do 80 km/h s osobními vozy a asi při 65 km/h ji mohou využít nákladní automobily. Samozřejmě vše v zajištěném, bezpečném prostoru. Na desku navazuje kluzná plocha o rozměru více než 4.000 m². Jedna z největších svého druhu, kterou najdete na centrech bezpečné jízdy. Ideální pro jízdu driftem…

Pokud jsi zjistil/la, že budeš u nás v dobrých rukách, neváhej a podrobně se podívej na náš tréninkový program.

Vlastně už to byl vždy tvůj sen a chtěl/la sis to už vždy vyzkoušet. Daruj dárkový poukaz k narozeninám a nebo k Vánocům! A nebo se nechej obdarovat ty!

Pro rodiče je to například perfektní nápad obdarovat dárkovým poukazem své dítě, protože je jeho zdraví už ze srdce důležité. Ale i také dětem, jejichž rodiče dosáhly určitého věku a oni jim chtějí darovat tak důležou bezpečnost, třeba i pro partnerku nebo partnera, a umožnit tak jemu nebo jí, radost a požitek z jízdy. Pokud opravdu nevíš co máš darovat, je trénink jízdy vždy vydařený dárek. Radost všem, co takový dárek dostanou, je zaručená!