Loading...
Car-Pro Akademie CZ2020-03-16T14:14:30+00:00

Achtung – Hinweise zu Corona!

Varování – Poznámky k Coroně!
Vzhledem k této příležitosti a kvůli častým dotazům bychom chtěli informovat každého, kdo si u nás již rezervoval školení nebo si ho chce objednat. Kvůli současné koronové situaci by se nemělo vyhýbat větším událostem.

Naše školicí kurzy jsou ale individuální kurzy s velikostí skupiny maximálně 2 x 12 účastníků denně. Na tomto pozadí neexistují důvody pro zrušení našeho školení. V současné době jsou všichni trenéři zdraví a dlouhodobě se pokoušejí postavit svůj imunitní systém před problémy nadcházejících týdnů. Žádáme však každého účastníka, aby jednal ODPOVĚDNĚ. Prosíme Vás, abyste za všechno přátelství potřásli rukama a objali příliš dlouho, dokud si to nevšimnete. Těšíme se na Vás i bez intenzivního fyzického kontaktu! Kromě toho primárně chápeme, že nakažliví lidé se nedostaví na výcvik. Ani v případě, že – bohužel – nemůžeme uhradit náklady na rezervaci. POKUD JSME DŮVODOVÁN, ŽE NĚKOLI NEDĚLAT TUTO ŽÁDOST, VYHRADUJEME ZA OCHRANU VŠECH ÚČASTNÍKŮ A ŠKOLCŮ VÝHRADNĚ VYLOUČENÍ Z PODUJATÍ! V takových rizikových případech doporučujeme uzavřít cestovní storno pojištění (viz naše poznámka v našich podmínkách) na vlastní náklady nebo zaslat vhodnou náhradu. Navzdory veškerému porozumění pro postižené Vás žádáme, abyste se zdrželi jakýchkoli dotazů, které by se měly zaměřit na změnu našeho myšlení. Přejeme Vám, pro nás, pro všechny: Přijďte k nám uvolněni, pokud to Váš zdravotní stav dovolí, a nenechte se mediálními šílenci! Těšíme se na Vás !!! Přejeme všem, kteří jsou již nemocní, brzo dobré uzdravení! V případě následných rezervací poskytneme na požádání poukázky na opětovnou rezervaci, která sníží cenu zmeškané události o 20 procent v případě nové rezervace, v případě prokázaného onemocnění koronou a prokázaného odmítnutí seriózního pojištění pro zrušení cesty. Pokud se situace změní, budeme vás v tomto okamžiku informovat. Pokud je hranice dale uzavřena kvůli viru korony, nabídneme alternativní termíny školení později. Poté bude z naší strany možné bezplatné restartování (bez uznání zákonné povinnosti). Aktualizováno: 16.03.2020

Vítej u Car-Pro Akademie!

professional car dynamics training

Vítáme tě na našich internetových stránkách. Jsme tvým partnerem, jedná-li se ti o speciální zážitky na vozidlech, které mají alespoň 2 kola a jsou motorizovaná. Na to se můžes opravdu těšit,  ale i spolehnout. U professional car dynamics training – Car-Pro Akademii jsi na správné adrese, jestli-že se ti jedná o cennou praktickou jízdu, jak zvýšit bezpečnost jízdy.  A nebo když se zajímáš o sportovní a dynamické ovládání vozidla. Postaráme se o to, že i ty to zmákneš! A to prakticky ve všech oblastech: motocykl, auto, dodávky, kamiony, autobusy, speciální vozidla, Off-Road, závodní dráha. S vlastním vozidlem a nebo dle typu školení, při kterých budou speciální vozidla poskytnuta. S možností výběru termínu – pokud možno na tvé přání.

Naše rodinná firma je již více než 20 let na trhu a od roku 2012 provozujeme vlastní centrum bezpečnosti, na kterém působíme. A v rodinné atmosféře provádíme i naše tréninky. Na školícím centru nechybí i dokonalé technické zařízení. Ke dnešnímu dni, jsme jediným dodavatelem v Sasku, který má tak speciální nabídku pro praktickou jízdu – vysunovací smykovou desku. Ocení ji řidiči při kurzech nejen osobních automobilů, ale i dodávek, nákladních automobilů, kamionů a autobusů do 40 t. Pravděpodobně jsme i jedinní na světě, který můžou s touto deskou pracovat do 80 km/h s osobními vozy a asi při 65 km/h ji mohou využít nákladní automobily. Samozřejmě vše v zajištěném, bezpečném prostoru. Na desku navazuje kluzná plocha o rozměru více než 4.000 m². Jedna z největších svého druhu, kterou najdete na centrech bezpečné jízdy. Ideální pro jízdu driftem…

Pokud jsi zjistil/la, že budeš u nás v dobrých rukách, neváhej a podrobně se podívej na náš tréninkový program.

Vlastně už to byl vždy tvůj sen a chtěl/la sis to už vždy vyzkoušet. Daruj dárkový poukaz k narozeninám a nebo k Vánocům! A nebo se nechej obdarovat ty!

Pro rodiče je to například perfektní nápad obdarovat dárkovým poukazem své dítě, protože je jeho zdraví už ze srdce důležité. Ale i také dětem, jejichž rodiče dosáhly určitého věku a oni jim chtějí darovat tak důležou bezpečnost, třeba i pro partnerku nebo partnera, a umožnit tak jemu nebo jí, radost a požitek z jízdy. Pokud opravdu nevíš co máš darovat, je trénink jízdy vždy vydařený dárek. Radost všem, co takový dárek dostanou, je zaručená!